Ostatní služby

Pronájem, školení, večírky

Ostatní služby

Pronájem

Náš penzion si můžete také pronajmout. Konala se u nás různá školení, firemní akce nebo silvestrovský večírek. Náš penzion nedisponuje restaurací, ale při plné obsazenosti penzionu Vám rádi připravíme celodenní občerstvení s bohatým večerním rautem.

Školení

Velká společenská místnost má kapacitu 40 osob. Je zde velká televize s připojením k internetu vhodná i pro prezentace. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Večírky

Nápojový lístek Vám sestavíme dle přání. Točíme u nás lokální pivo – Bernarda, druh piva si můžete předem vybrat. Nejoblíbenější je Bernard 11°. V případě zájmu Vám pro skupinu můžeme zajistit přednášku o točení piva, kde se dozvíte spoustu dalších zajímavých informací (pro více podrobností nás kontaktuje). Náš vinný lístek zahrnuje výborná moravská vína z vinařství Tesařík, které sídlí v Prušánkách. Přidanou hodnotu pro obchodní partnery jsou balíčky masa z naší vlastní bourárny masobenatky.cz

Velká restaurační místnost

Sklepní společenská místnost

Ukázka celodenního občerstvení vč. snídaně pro firemní školení

Ukázka občerstvení pro soukromou rodinnou akci

Ukázka občerstvení na silvestrovský večírek

O nás

Útulný penzion na Vysočině se 6 pokoji s celkovou kapacitou 22 osob. K dispozici 2 větší apartmány a 4 pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, mají také jídelní stůl se židlemi, fén, varnou konvici s příslušenstvím, šatní skříně, botník a TV.

Služby

Školení, firemní akce nebo silvestrovský večírek. Při plné obsazenosti penzionu Vám rádi připravíme celodenní občerstvení s bohatým večerním rautem. Nápojový lístek Vám sestavíme dle přání. Náš vinný lístek zahrnuje výborná moravská vína z vinařství Tesařík, které sídlí v Prušánkách.

Kontakt

FARMA Benátky s.r.o.

Benátky 16, 393 01 Pelhřimov
IČO : 251 60 982
DIČ: CZ 251 60 982

+420 774 400 406

info@penzionbenatky.cz