Ostatní služby

Pronájem, školení, večírky

Ostatní služby

Pronájem

Náš penzion si můžete také pronajmout. Konala se u nás různá školení, firemní akce nebo silvestrovský večírek. Náš penzion nedisponuje restaurací, ale při plné obsazenosti penzionu Vám rádi připravíme celodenní občerstvení s bohatým večerním rautem.

Školení

Velká společenská místnost má kapacitu 40 osob. Je zde velká televize s připojením k internetu vhodná i pro prezentace. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Večírky

Nápojový lístek Vám sestavíme dle přání. Točíme u nás lokální pivo – Bernarda, druh piva si můžete předem vybrat. Nejoblíbenější je Bernard 11°. V případě zájmu Vám pro skupinu můžeme zajistit přednášku o točení piva, kde se dozvíte spoustu dalších zajímavých informací (pro více podrobností nás kontaktuje). Náš vinný lístek zahrnuje výborná moravská vína z vinařství Tesařík, které sídlí v Prušánkách. Přidanou hodnotu pro obchodní partnery jsou balíčky masa z naší vlastní bourárny masobenatky.cz

Velká restaurační místnost

Venkovní pergola

Sklepní společenská místnost

Ukázka celodenního občerstvení vč. snídaně pro firemní školení

Ukázka občerstvení pro soukromou rodinnou akci

Ukázka občerstvení na silvestrovský večírek

O nás

Útulný penzion na Vysočině se 6 pokoji s celkovou kapacitou 22 osob. K dispozici 2 větší apartmány a 4 pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, mají také jídelní stůl se židlemi, fén, varnou konvici s příslušenstvím, šatní skříně, botník a TV.

Služby

Školení, firemní akce nebo silvestrovský večírek. Při plné obsazenosti penzionu Vám rádi připravíme celodenní občerstvení s bohatým večerním rautem. Nápojový lístek Vám sestavíme dle přání. Náš vinný lístek zahrnuje výborná moravská vína z vinařství Tesařík, které sídlí v Prušánkách.

Kontakt

FARMA Benátky s.r.o.

Benátky 16, 393 01 Pelhřimov
IČO : 251 60 982
DIČ: CZ 251 60 982

+420 774 400 406

info@penzionbenatky.cz