Telč

Telč

Když se řekne Telč, tak si vybavíme historické náměstí poseté malovanými domky, které je zapsané na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Od nás z Benátek to máte kolem 30 km. Při procházce na náměstí nás zaujal měšťanský dům č. 15.

Hned z náměstí se dostanete do telčského zámku, kde se natáčela pohádka Pyšná princezna. Když jsme byli na prohlídce, tak nás nejvíce okouzlil tzv. Zlatý sál. Když se budete chtít na Telč podívat z výšky, tak zavítejte na Věž sv. Ducha nebo se projděte na rozhlednu Oslednici. Byla by také škoda nezmínit muzeum techniky, které nabízí širokou ukázku jak strojů, tak i různých spotřebičů, hraček, zubařského náčiní a jiné.

O nás

Útulný penzion na Vysočině se 6 pokoji s celkovou kapacitou 22 osob. K dispozici 2 větší apartmány a 4 pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, mají také jídelní stůl se židlemi, fén, varnou konvici s příslušenstvím, šatní skříně, botník a TV.

Služby

Školení, firemní akce nebo silvestrovský večírek. Při plné obsazenosti penzionu Vám rádi připravíme celodenní občerstvení s bohatým večerním rautem. Nápojový lístek Vám sestavíme dle přání. Náš vinný lístek zahrnuje výborná moravská vína z vinařství Tesařík, které sídlí v Prušánkách.

Kontakt

FARMA Benátky s.r.o.

Benátky 16, 393 01 Pelhřimov
IČO : 251 60 982
DIČ: CZ 251 60 982

+420 774 400 406

info@penzionbenatky.cz